465

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 465 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 465
м. Суми

Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм на території м. Суми

З метою впорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м. Суми, попередження порушень правил торгівельного обслуговування населення, враховуючи інформацію Ковпаківської та Зарічної в місті Суми адміністрацій, відповідно до рішення Сумської міської ради від 06.03.07 №429 - МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми» з наступними змінами, керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністрації (Бондаренко І. А.,Джура О.М.) письмово (належним чином) попередити власників встановлених малих архітектурних форм, за адресами згідно додатку 1 до цього рішення, про проведення ними протягом трьох діб з дня попередження звільнення зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм у добровільному порядку.
  2. У разі невиконання власниками малих архітектурних форм попереджень п.1 цього рішення, комунальному підприємству «Шляхрембуд», за рахунок власників незаконно встановлених малих архітектурних форм, у присутності членів Єдиної комісії, організувати виконання робіт по звільненню зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм в м. Суми, їх вивезенню та зберіганню.
  3. Міському відділу УМВС України в Сумській області забезпечити громадський порядок під час проведення робіт, зазначених в п. 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В. М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік незаконно встановлених малих архітектурних форм на території м. Суми, що підлягають демонтажу [53 Kb] (cкачувань: 345) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав