455

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 455 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 455
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про встановлення статусу робочого приміщення відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій

На виконання постанови Центральної виборчої комісії від 20 грудня 2007 року № 572 «Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» та враховуючи акт від 21 липня 2008 року «Про придатність приміщення відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій для здійснення робіт з ведення Державного реєстру виборців на територіях Зарічного та Ковпаківського районів в м. Суми по вимогам постанови ЦВК від 20.12.2007 № 572», керуючись п.5 частини 2 статті 38, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити для робочого приміщення (кабінет № 3 в адмінбудинку Сумської обласної ради, майдан Незалежності, 2) відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій статус приміщення з обмеженим доступом. 
  2. Начальникам відділів ведення Державного реєстру виборців визначити перелік осіб, які мають право доступу до приміщення відділів ведення Державного реєстру. 
  3. Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям (Бондаренко І.А., Джура О.М.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 6-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав