440

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 440 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 440
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 24.01.06. №11 « Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м, Суми»

У зв'язку зі зміною форми власності аптек, які були закріплені за лікувально-профілактичними закладами міста і проводили відпуск лікарських засобів за рецептами пільговим категоріям населення, з метою впорядкування забезпечення безкоштовними лікарськими засобами та виробами медичного призначення дорослого та дитячого населення м. Суми, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 24.01.06. №11 «Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми», виклавши додатки 1, 3 в новій редакції (додаються).
  2. Відділу інформаційно - аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Євтушенко Н.В.) інформувати населення міста через засоби масової інформації про порядок відпуску лікарських засобів за пільговими рецептами в аптеках міста.
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [24.68 Kb] (cкачувань: 148)Дата публікації: 6-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав