437

Документи » Рішення виконавчого комітету » №437 від 03.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 437
м. Суми

Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста

На виконання пункту 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», статтею 32, частини 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Установити з 1 вересня 2008 року вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста компенсуючого, комбінованого типу та загального розвитку :
  - у групах раннього віку – 12 грн. 00 коп., у дошкільних групах - 17 грн. 00 коп.; у санаторних дошкільних навчальних закладах та групах :
  - у групах раннього віку – 14 грн. 00 коп., у дошкільних групах - 19 грн. 00 коп. 
 2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 08.11.2007 № 525 «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста». 
 3. Батькам вносити плату за харчування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах у розмірі 50 відсотків від вартості харчування в день. 
 4. Начальнику управління освіти і науки Сумської міської ради Кошовому М.В. забезпечити харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста згідно затверджених норм. 
 5. Зменшити розмір плати на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей. 
 6. Звільнити від плати за харчування батьків або осіб, що їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». 
 7. Не стягувати плати з батьків за харчування дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) та навчально – виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України ( діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, батьки і діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, тощо ). 
 8. Батькам сплачувати лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу ( у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період ( 75 днів ) тощо), плата з батьків не справляється. 
 9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-10-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав