413

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 413 від 21.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" січня 2008 р № 413
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво торгівельного - сервісного комплексу на перехресті вул. Харківській та вул. Паризької Комуни

На підставі клопотання приватного підприємства «Синтекс» про надання дозволу на будівництво торгівельно – сервісного комплексу на перехресті вул. Харківській та вул. Паризької Комуни, відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл приватному підптиємству «Синтекс» про надання дозволу на будівництво торгівельно – сервісного комплексу на перехресті вул. Харківській та вул. Паризької Комуни , за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва(реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Приватному підптиємству «Синтекс» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи

М.О.ТрофименкоДата публікації: 3-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав