411

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 411 від 20.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2008 р № 411
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08 №138 „Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м.Суми"

З метою забезпечення належного утримання полігону твердих побутових відходів та виконання необхідних заходів для його функціонування, керуючись підпунктом 6 пункту „а" статті ЗО, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08 №138 „Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми", а саме:
    1.1. Пункт 7 викласти в редакції: 7. „Розрахунковому центру приватному підприємству „Лекон" (Денисенко І.О.) забезпечити пряме надходження коштів від мешканців на поточний рахунок комунального підприємства „Сумижилкомсервіс" Сумської міської ради, яке стало переможцем конкурсу на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м.Суми, з 01.09.08 в частині оплати комунальних послуг із захоронення твердих побутових та негабаритних відходів з розрахунку 2,52 грн/ мЗ або 0,34 грн/ чол. в місяць (з урахуванням ПДВ)". 
  2. Підпункт 1,5 пункту 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.08 №246 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 1 квітня 2008 року №138 „Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м.Суми" вважати таким, що втратив чинність з моменту прийняття результатів конкурсу. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради Костюка В.Г. , а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 3-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав