410

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 410 від 20.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2008 р № 410
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво свердловини технічного водопостачання потужністю 25 м3 /год на території ТОВ «Сілікатобетон» по вул. Пограничній, 14

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Сілікатобетон» про надання дозволу на будівництво свердловини технічного водопостачання потужністю 25 м3 /год на території ТОВ «Сілікатобетон» по вул. Пограничній, 14, відповідно до статті 24 Закону України "Про планування та забудову територій", керуючись підпунктом 9 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Сілікатобетон» на будівництво свердловини технічного водопостачання потужністю 25 м /год на території ТОВ «Сілікатобетон» по вул. Пограничній, 14, за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р.№ 737-МР "Про залучення пайових коштів замовників будівництва(реконструкції) в розвиток Інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми", рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сілікатобетон» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельиого контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко



Дата публікації: 3-09-2008




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав