403

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 403 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 403
м. Суми

Про заходи щодо виконання Державної Програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки та Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями,які проходять військову службу за контрактом

Згідно з Законом України "Про військовий обов’язок та військову службу", Указом Президента України від 4 березня 2008 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку Збройних Сил України", Державною програмою розвитку Збройних Сил України на 2006-2011роки та Державною програмою переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, керуючись розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25.04.2008 року № 278 "Про заходи щодо виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки і Державною програмою переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом", керуючись статтею 36 та частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Утворити міську комісію по відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та затвердити її персональний склад згідно з додатком.
 2. Сумському об'єднаному міському військовому комісаріату (Вензик Я.П.) провести нараду з питань відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України з керівниками навчальних закладів міста.
 3. Управлінням: освіти і науки (Кошовий М.В.), інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.), Сумському об'єднаному міському військовому комісаріату (Вензик Я.П.) здійснити заходи щодо розміщення у приміщеннях виконавчого комітету Сумської міської ради, навчальних закладів міста інформаційних матеріалів про умови проходження служби за контрактом у Збройних Силах України та забезпечити співпрацю засобів масової інформації з Сумським об’єднаним військовим комісаріатом з питань реклами військової служби за контрактом.
 4. Рекомендувати міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) надавати допомогу Сумському об'єднаному міському військовому комісаріату в розміщенні інформаційних матеріалів у приміщенні міського центру зайнятості.
 5. Начальнику управління інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) організувати роботу по висвітленню в засобах масової інформації матеріалів про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.
 6. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) організувати проходження медичного огляду кандидатів, відібраних Сумським об'єднаним міським військовим комісаріатом для прийняття на військову службу за контрактом.
 7. Управлінню освіти і науки (Кошовий М.В.) сприяти посадовим особам Сумського об'єднаного міського військового комісаріату в проведенні рекламно-агітаційної роботи серед учнівської молоді з питань військової служби за контрактом у Збройних Силах України.
 8. Відділу культури та туризму (Цибульська Н.О.) передбачити культурно-масові заходи з військово-патріотичного виховання молоді, пропаганди військових традицій українського народу та військової служби.
 9. Військовому комісару Сумського об’єднаного міського військового комісаріату (Вензик Я.П.) до 15 грудня щорічно інформувати виконавчий комітет Сумської міської ради про хід виконання Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.
 10. Начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) до 25 грудня щорічно інформувати міського голову про хід виконання цього рішення.
 11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М. та військового комісара Сумського об'єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П.  

 

Міський голова

Г.М.Мінаєв

 

Склад міської комісії з відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом [43 Kb] (cкачувань: 294) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав