398

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 398 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 398
м. Суми

Про затвердження комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми

З метою вдосконалення розміщення зовнішньої реклами у м. Суми, на виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.05.07 № 256 «Про розробку комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми» , керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1.  Затвердити комплексну програму розміщення рекламних засобів на території м. Суми (текстову частину) (додаток 1 до рішення) та альбом рекламних конструкцій, що рекомендовані для розміщення на території м. Суми (додаток 2 до рішення).
  2. Затвердити схему розміщення рекламних засобів в центральній історичній частині м. Суми (додаток 3 до рішення).
  3. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) розробити та затвердити схеми розміщення рекламних засобів на території м. Суми за виключенням центральної історичної частини в термін до 01.12.08.
  4. До затвердження схем розміщення рекламних засобів на території м. Суми не надавати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «біг-борд» та «сіті-лайт» на території м. Суми за виключенням центральної історичної частини .
  5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.05 № 123 «Про Концепцію розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова

Г.М.Мінаєв

 

Додатки [43.74 Kb] (cкачувань: 199)Дата публікації: 1-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав