397

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 397 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 397
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових та на їх переобладнання

На підставі клопотань власників квартир щодо переобладнання їх помешкань в об’єкти торговельно-побутового призначення, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу (протокол засідання №2 від 14.07.2008р., № 4 від 28.07.08 р. додаються), відповідно до рішення №280 від 03.06.2008, керуючись підпунктом 9 пункту “а” статті 31, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл власникам квартир на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових та на переобладнання вищезгаданих приміщень, згідно з додатком, при умові заключення договору оренди земельної ділянки, договору на вивезення будівельних відходів та розроблення проекту благоустрою прилеглої території та паспорту опорядження фасадів. Забороняється змінювати цільове призначення переобладнаних приміщень без дозволу виконавчого комітету.
  2. Власникам житлових приміщень, зазначеним у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, зареєструвати початок будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи по переобладнанню житлових приміщень в категорію нежитлових провести за власний рахунок у відповідності з проектною документацією.У разі, якщо фізична або юридична особа не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво об'єкту містобудування, цей дозвіл втрачає чинність.
  3. Державній приймальній комісії по введенню в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів прийняти в експлуатацію переобладнані приміщення з наступним затвердженням актів державної приймальної комісії про прийняття закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію виконавчим комітетом міської ради та вирішення до цього часу питань землекористування.
  4. Власникам нежитлових приміщень виготовити та встановити на будинках покажчики та позначки з назвами вулиць і номерами будинків.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 345) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав