393

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 393 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 393
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво, реконструкцію,перепланування,капітальний ремонт об’єктів

На підставі клопотань про надання дозволу на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів будівництв ( додаються) , відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл на будівництво, реконструкцію , капітальний ремонт об’єктів будівництва згідно з додатком за умови вирішення питань землекористування.
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва(реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми», рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовникам, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договори про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми.
  3. Замовникам зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Список об’єктів, на які видаються дозволи на їх будівництво, реконструкцію,перепланування, капітальний ремонт [71 Kb] (cкачувань: 366) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав