385

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 385 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 385
м. Суми

Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з незадовільною роботою підприємств, що обслуговують житло (акти додаються) та попередженнями від 08.07.08 і 14.07.08 про дострокове розірвання договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладених між управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради та підприємствами, що обслуговують житло: ПП «Онікс-2002», ПВКП «Рубін», ТОВ «Сумикомунтранс»,ТОВ «Спецмонтажпроект», ТОВ «Техкомресурси», ТОВ «Хімік-Інвест-Сервіс» через невиконання умов договору, з метою забезпечення жителів міста якісними послугами по утриманню житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 631 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг”, рішення Сумської міської ради від 29.09.04 № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.07 № 441 «Про організацію роботи по відбору підприємств з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.08 № 299 «Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій», керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити, що надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми включено рішенням Сумської міської ради від 29.09.04 № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення» до Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах. 
  2. Провести конкурс по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, які знаходились на утриманні житлово-експлуатаційних підприємств: ПП «Онікс-2002», ПВКП «Рубін», ТОВ «Сумикомунтранс», ТОВ «Спецмонтажпроект», ТОВ «Техкомресурси», ТОВ «Хімік-Інвест-Сервіс», у встановленому порядку. 
  3. Конкурсній комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій (Бондар А.П.) забезпечити підготовку та проведення до 01.10.08 конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до чинного законодавства. 
  4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.):
    4.1. Підготувати та надати до конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій перелік житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Суми, на які проводиться конкурс по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
    4.2. Забезпечити конкурсну комісію по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій необхідною інформацією. 
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) забезпечити розміщення інформації щодо умов проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на офіційній сторінці міської ради в мережі «Інтернет», в офіційному віснику Сумської міської ради, в газеті «Суми і сумчани». 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав