384

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 384 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 384
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.08 №298 „Про визначення місць масового відпочинку населення та створення тимчасової комісії з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів м.Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою”

У зв’язку з уточненням місць масового відпочинку населення, відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, статті 89 Водного Кодексу України, з метою забезпечення належного санітарного стану і благоустрою прибережних смуг річок та водоймищ міста Суми, організації місць масового відпочинку населення, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.08 №298 „Про визначення місць масового відпочинку населення та створення тимчасової комісії з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів м.Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою”, а саме:
    1.1. Пункт 4 викласти в редакції „Зарічній та Ковпаківській районним в м.Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) укладати договори на утримання прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарне очищення та благоустрій в установленому порядку”.
    1.2. У додатку 1 перелік місць масового відпочинку на території прибережних смуг водних об’єктів м.Суми доповнити пунктами: 8. Гідрокар’єр (район вул. Криничної); 9. Прибережна зона р. Псел (від мосту по вул. Прокоф’єва); 10. Прибережна зона р. Псел (від мосту по вул. Харківській до мосту по вул. Прокоф’єва); 11. Прибережна зона р. Псел (від вул. Черепіна до „Голубих озер”); 12.”Голубі озера” (район Баранівки); 13.Прибережна зона р. Псел (район вул. І.Франка до вул. Зарічної); 14.Озеро в районі школи - інтернату по вул. Веретенівській; 15.Прибережна зона р. Псел (від вул. Черепіна до вул. Харківської);
    1.3. У додатку 3 пункт 12 викласти в новій редакції: „Територія для організації місць масового відпочинку населення закріпляються за переможцем конкурсу терміном на один рік з подальшим розглядом питання продовження терміну використання даної зони відпочинку”. 
  2. Рішення виконавчого комітету від 28.08.07 №426 „Про внесення доповнень до додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.07.07 №337 „Про визначення місць масового відпочинку населення та створення тимчасової комісії з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів м.Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою” вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова

Г.М.МінаєвДата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав