383

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 383 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 383
м. Суми

Про внесення пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про використання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при управлінні реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради з 01 січня по 01 липня 2008 року

Заслухавши інформацію начальника управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради Фірста А. М. про використання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при управлінні реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради за період з 01 січня по 01 липня 2008 року, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що зазначені кошти були використані на проведення додаткових заходів по вирішенню загальних проблем щодо соціально-економічного розвитку міста, становлення і розвитку місцевого самоврядування. Враховуючи вищевикладене та керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію про надходження та використання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при управлінні реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради за період з 01 січня по 01 липня 2008 року згідно з додатками 1 і 2 прийняти до відома. Погодитися з доцільністю проведених витрат.
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання „Про використання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при управлінні реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради з 01 січня по 01 липня 2008 року”.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А. Б. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Додаток [32.79 Kb] (cкачувань: 142)Дата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав