380

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 380 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 380
м. Суми

Про організацію перепоховання останків невідомих осіб, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському

Заслухавши інформацію робочої групи з перепоховання останків невідомих осіб, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському (протокол №5 додається), на підставі протокольних рішень робочої групи щодо проведення ексгумації пошуковим загоном "Гвардієць" у відповідності до його статутної діяльності, висновків судово-медичної експертизи, санітарно-епідеміологічної станції, Ковпаківського ВМ СМВ УМВС України в Сумській області, погодження прокуратури Ковпаківського району, відповідно до Закону України "Про поховання та похоронну справу", наказу Держжитлокомунгоспу від 19.11.2003 р. №193, з метою гідного вшанування пам'яті загиблих, керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.) організувати перепоховання останків невідомих осіб, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському, на Аварійному кладовищі по вул.Прикордонній. До роботи з вкладання останків невідомих осіб у труни залучити пошуковий загін "Гвардієць", який проводив роботи з ексгумації у відповідності до своєї статутної діяльності, представників МВ УМВС України в Сумській області, СЕС, прокуратури.Після закінчення робіт скласти відповідний акт.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) забезпечити координацію дій з організації церемонії перепоховання останків невідомих осіб 29.08.08 о 10-00.
  3. ТОВ "Еко-ексім" ( Іваненко Г.М.) забезпечити фінансування облаштування скверу поблизу будинку №32 по провулку Інститутському, виготовлення і встановлення пам'ятного знаку на місці вилучених останків. 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) опрацювати питання щодо виділення коштів для проведення перепоховання останків на Аварійному кладовищі.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., Бондаря А.П. 

 

Міський голова

Г.М.Мінаєв

 

Протокол № 5 засідання робочої групи з перепоховання останків невідомих осіб, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському, та ексгумованих Сумським пошуковим загоном "Гвардієць" [33 Kb] (cкачувань: 393) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав