369

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 369 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 369
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 № 51 «Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів»

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», міської програми «Місто Суми – територія добра та милосердя», затвердженої рішенням Сумської міської ради від 20.12.06 № 287 – МР (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Доповнити рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 № 51 «Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів» пунктом 3, виклавши його в наступній редакції:«3. Затвердити Порядок організації та фінансування з міського бюджету видатків, пов’язаних із встановленням телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни (додаток 3)» (додається).
  2. Доповнити пункт 1 Положення про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 05.02.08 № 51, підпунктом 1.14, виклавши його в наступній редакції: «1.14. Проведення оплати вартості встановлення телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни (підпрограма 5, завдання 1 міської Програми), здійснюється відповідно до Порядку організації та фінансування з міського бюджету видатків, пов’язаних із встановленням телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни, затвердженого цим рішенням (додаток 3)».
  3. Пункти 3, 4, 5 вважати пунктами 4, 5, 6.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 

 

Міський голова

М.Г.Мінаєв

 

Порядок організації та фінансування з міського бюджету видатків, пов’язаних із встановленням телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни [46.5 Kb] (cкачувань: 799) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав