367

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 367 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 367
м. Суми

Про надання дозволу ДКП „Зеленого будівництва” на розробку проектно-кошторисної документації на влаштування льодового катка в парку ім. І.М.Кожедубу

На виконання рішення сесії міської ради від 04.07.08 № 1715-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки ДКП „Зеленого будівництва” відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, статей 50,52,з метою організації місць масового відпочинку населення, забезпечення благоустрою міського парку ім. Кожедуба міста Суми, керуючись пунктом 7 частини „а” 2 статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл державному комунальному підприємству „Зеленого будівництва” (Прокопенко С.М.) на підготовку майданчика для влаштування льодового катка в міському парку ім. І.М.Кожедуба в межах виділеної земельної ділянки площею 0,75 га. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) погодити в установленому порядку проект на влаштування льодового катка в міському парку ім. І.М.Кожедуба. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М.МінаєвДата публікації: 29-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав