363

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 363 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 363
м. Суми

Про планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в загальному режимі та в режимі маршрутного таксі у м. Суми

У зв’язку з підвищенням цін на основні складові, які формують вартість проїзду, на підставі звернення автоперевізників щодо підвищення вартості проїзду, зважаючи на відсутність ефективної альтернативи щодо надання послуг комунальним транспортом і з метою надання населенню міста більш якісних транспортних послуг та посилення контролю за наданням автомобільними перевізниками цих послуг згідно з наданими ними розрахунками, враховуючи рішення виконавчого комітету від 31.01.08 р. № 40 «Про погодження коефіцієнтів для розрахунку вартості проїзду пасажирів в автобусах, що працюють на регулярних маршрутах в режимі маршрутного таксі у м. Суми» та рішення виконавчого комітету від 12.08.08р. № 362 «Про погодження коефіцієнтів для розрахунку вартості проїзду пасажирів в автобусах, що працюють на регулярних міських маршрутах м. Суми», відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визначити планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в загальному режимі в розмірі 1,00 грн.
 2. Визначити планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярному маршруті в загальному режимі №50 “Центральний ринок – Н. Піщане - м. Суми” в розмірі 2,00 грн.
 3. Визначити планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в режимі маршрутного таксі в розмірі 1,50 грн.
 4. Затвердити типову форму додаткової угоди до договору на перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі у м. Суми (додається).
 5. Відділу логістики і зв’язку міської ради (Семесенко В.М):
  • 5.1 Внести доповнення до паспортів маршрутів.
  • 5.2 Підготувати додаткові угоди до укладених договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в загальному режимі та режимі маршрутного таксі.
  • 5.3 Підготувати пропозиції щодо покращення забезпечення перевезень в вечірній та нічний час до 01.10.08 р.
 6. Міському голові Мінаєву Г.М. в термін до 15.09.08 р. підписати відповідні додаткові угоди, які передбачені пунктом 5.2 даного рішення.
 7. Рішення виконавчого комітету від 31.01.08 р. № 41 «Про планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в режимі маршрутного таксі у м. Суми» та від 15.05.01 р. №275 “Про тариф на проїзд у приватному транспорті по маршруту “Суми – Ринок – Центроліт – Н.Піщане” вважати такими, що втратили чинність.
 8. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення, а в частині визначення вартості проїзду – з моменту укладання додаткових угод.
 9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Додаткова угода [32 Kb] (cкачувань: 341) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав