359

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 359 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 359
м. Суми

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2008 рік за І півріччя 2008 року

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27, підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію управління соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2008 рік за І півріччя 2008 року прийняти до відома (додається).
 2. Керівникам структурних підрозділів:
  • 2.1. Проаналізувати стан розвитку галузей економіки і соціальної сфери у 2008 році, вивчити причини, що стримують розвиток позитивних тенденцій та здійснити організаційно-практичні заходи щодо забезпечення виконання показників і завдань Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2008 рік, зростання на цій основі економічного потенціалу та добробуту населення;
  • 2.2. Продовжувати роботу по укладанню договорів про соціально-економічний розвиток територіальної громади міста, звернувши увагу на конкретизацію зобов’язань суб’єктів господарювання міста щодо їх участі у розвитку соціальної інфраструктури;
  • 2.3. Посилити контроль :
   • 2.3.1. За розробкою проектів галузевих програм;
   • 2.3.2. За дотриманням фінансової дисципліни, запровадженням заходів щодо економії бюджетних коштів та ефективного використання енергоресурсів у бюджетних установах міста.
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради :
  • 3.1. Розпочати роботу по підготовці основних напрямів формування міського бюджету на 2009 рік;
  • 3.2. Продовжувати координувати роботу з отримання висновку рейтингового агентства для визначення ступеня надійності та інвестиційної привабливості міста;
  • 3.3. Вжити заходів щодо сприяння розвитку соціально-економічних відносин з представниками іноземних партнерів та сприяти активізації інноваційно-інвестиційної діяльності суб’єктів господарської діяльності.
  • 3.4. Підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) :
  • 4.1. Забезпечити виконання завдань по підготовці об’єктів соціально-культурної та житлово-комунальної сфери до осінньо - зимового періоду 2008-2009 років;
  • 4.2. Посилити роботу по створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
 5. Управлінню реконструкції та капітального будівництва міської ради (Фірст А.М.) забезпечити послідовність роботи з будівництва житла в місті та впровадження механізму будівництва доступного житла.
 6. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) продовжувати роботу із забезпечення вдосконалення механізмів приватизації комунального майна.
 7. Управлінню земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) забезпечити своєчасну підготовку документів по земельних ділянках для продажу та оренди через аукціони.
 8. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.В.) посилити контроль за укладанням додаткових угод з усіма приватними перевізниками по застосуванню визначеної вартості проїзду.
 9. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.) продовжувати проведення перевірок суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо дотримання ними мінімальних гарантій в оплаті праці працівникам та посилити контроль за станом виплати поточної та погашення заборгованої заробітної плати.
 10. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) забезпечити контроль за закупівлею хлібопекарськими підприємствами борошна за економічно обґрунтованими цінами, у тому числі з державного матеріального та продовольчого резерву.
 11. Сумському міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) вжити додаткових заходів щодо повного працевлаштування безробітних громадян, які проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації з урахуванням потреб ринку праці.
 12. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Інформація про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2008 рік за І півріччя 2008 року [634 Kb] (cкачувань: 445) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав