312

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 312 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 312
м. Суми

Про виділення коштів із резервного фонду міського бюджету на заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з сильним вітром, що мала місце в місті Суми 25 і 26 березня 2008 року

Відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 березня 2008 р. № 12 про ситуацію, що склалася в місті Суми внаслідок сильного вітру 25 і 26 березня 2008 року, з метою видалення, утилізації повалених деревних насаджень, відновлення намогильних споруд, огорож на вулицях та кладовищах, керуючись частиною 2 статті 24 Бюджетного кодексу України та підпунктом 4 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С. А.) виділити кошти з резервного фонду міського бюджету в сумі 35342,78 (тридцять п’ять тисяч триста сорок дві) грн. 78 коп. головному розпоряднику, управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради, для здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пошкодженням деревних насаджень, руйнуванням намогильних споруд та огорож на вулицях та кладовищах міста. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В. Г.) укласти угоди із КП “Спецкомбінат” (Короткевич Є. Г.) та ДКП зеленого будівництва (Прокопенко С. М.) відповідно на 22098 (двадцять дві тисячі дев’яносто вісім) грн. 78 коп. та 13244 (тринадцять тисяч двісті сорок чотири) грн. на виконання робіт по видаленню, утилізації повалених дерев, зламаного гілля, відновленню намогильних споруд та огорож на вулицях та кладовищах міста в установленому порядку. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав