353

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 353 від 17.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" січня 2008 р № 353
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію існуючої котельні для дитячо-юнацького оздоровчого закладу « Санаторій -профілакторій «Ровесник» по вул. Лісній,10 (заміна старого обладнання на нове)

На підставі клопотання Державної установи дитячо-юнацького оздоровчого закладу «Санаторій - профілакторій «Ровесник» про надання дозволу на реконструкцію існуючої котельні для дитячо-юнацького оздоровчого закладу « Санаторій -профілакторій «Ровесник» по вул. Лісній, 10 ( заміна старого обладнання на нове) , відповідно до статті 24 Закону України "Про планування та забудову територій", керуючись підпунктом 9 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл на реконструкцію існуючої котельні для дитячо-юнацького оздоровчого закладу « Санаторій -профілакторій «Ровесник» по вул. Лісній, 10 ( заміна старого обладнання на нове). 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. . № 737-МР "Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми", рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної Інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( ФІрст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Державній установі дитячо-юнацького оздоровчого» закладу «Санаторій - профілакторій «Ровесник» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав