342

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 342 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 342
м. Суми

Про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки від стихійно встановлених малих архітектурних

З метою впорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м. Суми, попередження порушень правил торгівельного обслуговування населення, взявши до уваги звернення громадян, рішення комісії з демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм, відповідно до рішення Сумської міської ради від 06.03.07 №429 – МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми», керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарічній в м. Суми адміністрації (Грамотін В. І.) письмово (належним чином) попередити власників самовільно встановлених малих архітектурних форм за адресою м. Суми, вул. Черепіна, 72 про проведення ними протягом трьох діб з дня попередження звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки від стихійно встановлених малих архітектурних форм у добровільному порядку. 
  2. У разі невиконання власниками малих архітектурних форм попереджень п.1 цього рішення, комунальному підприємству «Шляхрембуд», за рахунок власників незаконно встановлених малих архітектурних форм, у присутності членів Єдиної комісії, організувати виконання робіт по звільненню самовільно зайнятої земельної ділянки від стихійно встановлених малих архітектурних форм за адресою м. Суми, вул. Черепіна, 72, їх вивезенню та зберіганню. 
  3. Міському відділу УМВС України в Сумській області забезпечити громадський порядок під час проведення робіт, зазначених в п. 2 цього рішення. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В. М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав