329

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 329 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 329
м. Суми

Про розподіл житла у будинку по вул. Інтернаціоналістів, 55 - Б,збудованому за рахунок коштів

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Сумської міської ради (витяг з протоколу засідання від 12.06.08 № 7 додається), заслухавши інформацію начальника управління обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради Мірошніченко Т.В. про внесення на розгляд виконавчого комітету Сумської міської ради питання щодо розподілу житла в будинку по вул. Інтернаціоналістів, 55-Б, збудованого за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва і придбання житла окремим категоріям громадян, що перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що на квартирному обліку станом на 01.01.08 перебуває: - 438 сімей військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, які повинні бути забезпечені житлом впродовж трьох місяців з дня прибуття до місця проживання ( перший з них перебуває на обліку з 22.03.90), - 230 сімей учасників бойових дій в республіці Афганістан та воєнних конфліктів, які забезпечуються житлом у першочерговому порядку (перший з них перебуває на квартирному обліку з 22.01.86). Прийнявши до уваги, що інші категорії, які забезпечуються цим житлом, на квартирному обліку перебувають значно пізніше, ніж військовослужбовці, звільнені у запас або відставку і учасники бойових дій в республіці Афганістан та воєнних конфліктів, відповідно до пунктів 36, 44, 45 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в УРСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.84, Законів України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, керуючись підпунктами 7, 8 пункту «б» статті 30 та частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Розподілити 7 квартир у будинку № 55-Б по вул.Інтернаціоналістів тільки між двома категоріями, а саме:
    військовослужбовцями, звільненими у запас або відставку, учасниками бойових дій в республіці Афганістан та воєнних конфліктів таким чином: військовослужбовцям,звільненим у запас або відставку - 4 квартири, учасникам бойових дій в республіці Афганістан та воєнних конфліктів -3 квартири. 
  2. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мірошніченко Т.В.) підготувати документи на заселення цих квартир. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав