328

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 328 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 328
м. Суми

Про передачу квартирного обліку відкритого акціонерного товариства “Селмі” виконавчому комітету Сумської міської ради

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Сумської міської ради (витяг з протоколу засідання від 12.06.08 № 7 додається), відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.04 № 360 «Про надання згоди на передачу квартирного обліку відкритого акціонерного товариства «Селмі» виконавчому комітету Сумської міської ради», пунктів 31, 32 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм приміщень в УРСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.84, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Прийняти облікові справи осіб, які потребують поліпшення житлових умов, що раніше перебували на квартирному обліку у ВАТ «Селмі» кількістю 112 заявників. Серед них 23 особи, які користуються правом першочергового одержання житлової площі та 6 осіб, які користуються правом позачергового одержання житлової площі. 
  2. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла включити до списків осіб, які потребують поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сумської міської ради усіх заявників по даті постановки на квартирний обліку у ВАТ «Селмі» згідно доданого списку.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав