316

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 316 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 316
м. Суми

Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового Центру ( ЄРЦ ) в місті Суми та Порядку проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги та обміну інформацією в умовах Єдиного Розрахункового Центру в місті Суми.

Розглянувши протокол конкурсу на визначення підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового Центру ( ЄРЦ ) в місті Суми від 20.06.08, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08р. № 132 «Про оголошення конкурсу на визначення підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового Центру ( ЄРЦ ) в місті Суми», враховуючи вимоги розпорядження міського голови від 21.04.08 № 350-Р «Про Конкурсну комісію з питань відбору підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового Центру (ЄРЦ) в місті Суми» (зі змінами), керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 28, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити протокол від 20.06.08 засідання конкурсної комісії з питань відбору підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового Центру (ЄРЦ) в місті Суми (додаток 1).
  2. Визнати переможцем конкурсу на право створення Єдиного Розрахункового Центру ( ЄРЦ ) в місті Суми та виконавцем в місті Суми ВАТ Державний ощадний банк України.
  3. Затвердити Порядок проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги та обміну інформацією між підприємствами надавачами послуг, органами виконавчої влади в умовах Єдиного Розрахункового Центру в місті Суми( додаток 2).;
  4. Управлінню соціально – економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.), в термін до 15.07.08р., розробити проект Угоди про взаємодію Єдиного розрахункового Центру з органами виконавчої влади з урахуванням затвердженого Порядку проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги та обміну інформацією між підприємствами надавачами послуг, органами виконавчої влади в умовах Єдиного Розрахункового Центру в місті Суми.
  5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради ( Костюк В.Г.), в термін до 01.09.08р., забезпечити укладання житловими організаціями усіх форм власності угод з переможцем конкурсу ( ВАТ Державний ощадний банк України).
  6. Керівникам підприємств – надавачів послуг рекомендувати до 01.09.08р. укласти угоди з ЄРЦ на обслуговування операцій з обліку розрахунків населення за комунальні та інші послуги, узгодження даних, технології процесу розрахунків та обігу коштів, та з управлінням праці та соціального захисту населення міської ради на проведення розрахунків за надані субсидії та пільги.
  7. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (МасікТ.О. ) до 01.09.08р. забезпечити укладання угоди з Єдиним Розрахунковим Центром щодо координації взаємодії з питання надання пільг та субсидій, враховуючи конкурсні пропозиції по облаштуванню робочих місць комп’ютерами з встановленням програмного забезпечення та проведенням необхідного навчання працівників відділу субсидій.
  8. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.), управління праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.), управління соціально – економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.), а контроль на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [106.5 Kb] (cкачувань: 980) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав