475

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 475 від 10.09.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" вересня 2009 р № 475
м. Суми

Про переведення нежитлового приміщення по вул. Черепіна, 46 в м. Суми у категорію житлового

Розглянувши матеріали по переведенню нежитлового приміщення по вул. Черепіна, 46 (Ш-й під'їзд) в м. Суми у категорію житлового, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових (протокол від 08.09.09р.), відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.08 № 280 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу та складу комісії з цих питань», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Перевести нежитлове приміщення по вул. Черепіна, 46 (Ш-й під'їзд) в м. Суми в категорію житлового. 
  2. Присвоїти житловому приміщенню поштову адресу: м. Суми, вул. Черепіна, 46, квартира № 82/1. 
  3. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвента-ризації" (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначене житлове приміщення згідно з законодавством. 
  4. Управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.), здійснити розподіл квартири у відповідності до вимог чинного законодавства. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 10-09-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав