360

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 360 від 12.08.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" січня 2008 р № 360
м. Суми

Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення комунального підприємства „Міськводоканал” Сумської міської ради

Розглянувши звернення КП “Міськводоканал” про перегляд розміру тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення (лист від 13.05.08 №20/2410), на підставі статей 30, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.06 № 959 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» та керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Встановити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення КП «Міськводоканал» у розмірах згідно з додатком.
 2. КП “Міськводоканал” (Гура В.П.):
  • 2.1. Забезпечити стабільне та якісне надання послуг по водопостачанню та водовідведенню споживачам міста.
  • 2.2. Відповідно до наказу Мінжитлокомунгоспу України від 16.10.07 № 154 «Про Методичні рекомендації щодо розроблення стратегічних планів дій підприємств, що надають послуги централізованого водопостачання та водовідведення» розробити Стратегічний план підприємства на 2009 рік, заходи щодо виходу підприємства з фінансової кризи та винести на розгляд виконавчого комітету в жовтні 2008 року.
  • 2.3. До 01.01.09 р. провести інвентаризацію житлових приміщень, які переведені в нежитлові приміщення для вжиття заходів по сплаті заборгованості на послуги з водопостачання та водовідведення.
  • 2.4. Щоквартально у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним надавати до виконавчих органів Сумської міської ради згідно з функціональним призначенням:
   • інформацію про фактичні витрати підприємства відповідно до статей калькуляції та обсяги наданих послуг у розрізі груп споживачів;
   • звіт про проведені заходи з енергозбереження та забезпечення роботи виробничого обладнання у режимі ефективного використання енергоресурсів.
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) здійснювати контроль за розробкою Стратегічного плану підприємства КП «Міськводоканал» на 2009 рік та за заходами щодо виходу підприємства з фінансової кризи.
 4. Рішення виконавчого комітету від 26.12.06р. № 735 “Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення КП „Міськводоканал” вважати таким, що втратило чинність.
 5. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.  

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О.Трофименко

 

Додаток [38.5 Kb] (cкачувань: 220) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав