300

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 300 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 300
м. Суми

Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми

Розглянувши матеріали конкурсу, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08р. №139 «Про конкурс на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити протоколи від 22.05.2008 року (додаток 1, 2) засідання конкурсної комісії по відбору підприємств-виробників з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів по м. Суми.
 2. Визнати переможцем конкурсу та виробником з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів Зарічного району в місті Суми: ТОВ «Сумикомунтранс» (Чертков В.М.); Ковпаківського району в місті Суми: ТОВ «Екосервіс Україна» (Павловська І.Ю.).
 3. Комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Сіденко Д.Є.), яке на конкурсній основі отримало право на надання комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів:
  • 3.1. У термін до 20.08.2008 року розробити та надати на погодження в управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради графіки збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів.
  • 3.2. У термін до 20.06.2008 року звернутися до управління цінової політики для затвердження тарифів на надання комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів.
  • 3.3. З 15.08.2008 року укласти з переможцями конкурсу з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів по місту Суми договір на виконання комунального замовлення зі збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів на строк 5 років.
  • 3.4. Якість виконання комунального замовлення визначити у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.09.2004 року №933-МР «Про Положення про комунальне замовлення».
 4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.02.06 №101 «Про визначення надавачем послуг та виконавцем робіт по наданню послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій міста Суми ТОВ «Сумикомунтранс» вважати таким, що втратило чинність з 15.08.2008 року.
 5. Дане рішення набуває чинності і вводиться в дію з 15.08.2008 року.
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Козлова М.О.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Протокол засідання конкурсної комісії по відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.07.07р. №342 [35 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав