299

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 299 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 299
м. Суми

"Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій"

У зв’язку зі змінами у керівництві виконавчого комітету Сумської міської ради, керуючись пунктом 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій у новому складі згідно з додатком.
  2. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.05.07 р. № 226 “Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій” вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Склад конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій [33 Kb] (cкачувань: 285) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав