298

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 298 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 298
м. Суми

Про визначення місць масового відпочинку населення та створення тимчасової комісії з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів м.Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою

У зв’язку з кадровими змінами в структурі апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, статті 89 Водного кодексу України, з метою забезпечення належного санітарного стану і благоустрою прибережних смуг річок та водоймищ міста Суми, організації місць масового відпочинку населення, керуючись пунктом 7 частини ”а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити місця масового відпочинку населення на території прибережних смуг водних об’єктів згідно з додатком 1.
  2. Створити та затвердити склад тимчасової комісію з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарного очищення та благоустрою згідно з додатком 2.
  3. Затвердити умови закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарного очищення та благоустрою згідно з додатком 3.
  4. Зарічній та Ковпаківській районним в м.Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) укласти договори на утримання прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарне очищення та благоустрій в установленому порядку.
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи ( Євтушенко Н.Ф.) забезпечити розміщення інформації про умови закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет.
  6. Рішення виконавчого комітету від 12.07.07 №337 „Про визначення місць масового відпочинку та створення тимчасової комісії з питань закріплення при бережних смуг водних об’єктів м.Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою” вважати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [55.5 Kb] (cкачувань: 261) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав