295

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 295 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 295
м. Суми

Про внесення пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання „Про внесення доповнення до програми “Суми – місто фізичної

З метою прославлення рідного міста Суми в Україні та за межами держави, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2005 р. № 1262 „Про заходи з підготовки та участі спортсменів України у ХХ зимових, ХХІХ літніх Олімпійських, ІХ зимових і ХІІІ літніх Параолімпійських, ХУІ зимових та ХХІ літніх Дефолімпійських іграх, всесвітніх універсіад, чемпіонатах світу та Європи”, в разі відсутності інших джерел фінансування, створити необхідні умови для підготовки та участі провідних спортсменів, збірних команд, спортивних клубів міста з приоритетних видів спорту в обласних, всеукраїнських змаганнях, літніх Олімпійських, Параолімпійських, Дефолімпійських іграх та інших спортивних змагань міжнародного рівня, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити запропоновані зміни, а саме: розділ 3 „Заходи щодо реалізації програми” додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 292-МР „Про програму „Суми – місто фізичної культури і спорту” на 2007 - 2009 роки” (зі змінами та доповненнями) доповнити пунктом 22: „Забезпечувати підготовку та участь провідних спортсменів, збірних команд, спортивних клубів міста з приоритетних видів спорту в обласних, всеукраїнських змаганнях, літніх Олімпійських, Параолімпійських, Дефолімпійських іграх та інших спортивних змагань міжнародного рівня”.Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання „Про внесення доповнення до програми „Суми – місто фізичної культури та спорту” на 2007 – 2009 роки”. 
  3. Доручити відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) підготувати відповідне рішення Сумської міської ради. 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечувати фінансування заходів, пов’язаних з реалізацією програми, в межах асигнувань, передбачених бюджетом. 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснювати розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав