292

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 292 від 01.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 292
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 № 45 “Про стан роботи з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в м. Суми та створення координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Суми”

У зв’язку з кадровими змінами у структурі апарату і виконавчих органів міської ради та переходом на іншу роботу окремих членів координаційної ради, керуючись статтею 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до додатку 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 №45 “Про стан роботи з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в м. Суми та створення координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Суми”, виклавши його в новій редакції ( додається).
  2. Пункт 5 рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 №45 “Про стан роботи з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Суми та створення координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Суми” викласти в такій редакції: “Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.” 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Склад міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу [47 Kb] (cкачувань: 498) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав