352

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 352 від 15.07.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" січня 2008 р № 352
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію переобладнаного житлового приміщення № 2 в перукарню (приміщення соціально-побутового призначення) та добудова окремого входу по вул. Кірова, 35

На підставі наданого акту державної приймальної комісії про готовність до експлуатації переобладнаного житлового приміщення № 2 в перукарню (приміщення соціально-побутового призначення) та добудова окремого входу по вул. Кірова, 35 , де замовником виступає громадянка Кисельова Олена Іванівна, відповідно до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію переобладнаного житлового приміщення № 2 в перукарню (приміщення соціально-побутового призначення) та добудова окремого входу по вул. Кірова, 35. 
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкт будівництва. 
  3. Комунальному підприємству « Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначений об’єкт даного рішення згідно з законодавством. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав