234

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 234 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 234
м. Суми

Про передачу закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти

У зв’язку із необхідністю передачі закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти, відповідно до затвердженої наказом головного управління Державного казначейства України та Державного комітету статистики України від 02.12.1997 № 125/70 „Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів, які утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів, та інструкції з їх складання”, типової форми № ОЗ-2 (бюджет) акту приймання-здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради передати, а підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти, прийняти на баланс закінчені будівництвом об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Суми, щодо яких здійснювалась реконструкція та капітальний ремонт згідно з додатком 1.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Суми, щодо яких здійснювалась реконструкція та капітальний ремонт, згідно з додатком 1, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В., Фінашка В.В. за належністю. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [45 Kb] (cкачувань: 296) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав