281

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 281 від 11.06.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" січня 2008 р № 281
м. Суми

Про виділення коштів із резервного фонду міського бюджету на заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в житловому будинку по вул. К. Зеленко, 14 міста Суми внаслідок самовільного його перепланування власником квартири № 8 громадянином Шкромадою Ю.І.

Відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.05.08 № 15 щодо ситуації, що склалася в житловому будинку по вул. К. Зеленко, 14 міста Суми внаслідок самовільного його перепланування власником квартири № 8 громадянином Шкромадою Ю.І., керуючись частиною 2 статті 24 Бюджетного кодексу України та підпунктом 4 пункту «а» статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити кошти з резервного фонду міського бюджету в сумі 49798 (сорок дев’ять тисяч сімсот дев’яносто вісім) грн. головному розпоряднику управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради для здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в житловому будинку по вул. К. Зеленко, 14 міста Суми внаслідок його самовільного перепланування, на умовах повернення до міського бюджету всієї суми коштів громадянином Шкромадою Ю.І. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) у встановленому порядку укласти угоду з ТОВ «Архітектурно-будівельна компанія «Наше місто» (Дадонов М.П.) на суму 49798 (сорок дев’ять тисяч сімсот дев’яносто вісім) грн. для виконання робіт по капітальному ремонту квартири № 8 (підсилення несучих конструкцій) по вул. К. Зеленко, 14. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав