279

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 279 від 03.06.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" січня 2008 р № 279
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області

Розглянувши звернення Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 19, 59 у будинку № 59-Б по вул. Інтернаціоналістів, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 19, 59 у будинку № 59-Б по вул. Інтернаціоналістів від Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, зазначених в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав