268

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 268 від 03.06.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" січня 2008 р № 268
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.08.07 №417«Про державну комісію з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в м. Суми»

В зв’язку з кадровими змінами, що відбулись у виконавчому комітеті Сумської міської ради, з метою виконання пунктів 11 і 12 „Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.08.07 №417 «Про державну комісію з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в м. Суми», виклавши його в наступній редакції:

1.Затвердити державну комісію з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів (далі – державна приймальна комісія) в м. Суми у складі:
Рябоконь Андрій Борисович- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії
Бондар Анатолій Пилипович- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ради, заступник голови комісії  

Члени комісії:

Вінтоняк Сергій Ярославович- начальник управління архітектури та місто-будування
Скрипка Валерій Володимирович- начальник управління земельних ресурсів
Грамотін Володимир Іванович- начальник Зарічної районної адміністрації в м. Суми
Джура Володимир Іванович- начальник Ковпаківської районної адміністраціїв м. Суми
Руденко Вячеслав Олексійович- начальник Сумського міжрайонного управління інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області
Черняк Олександр Миколайович- головний санітарний лікар м. Суми (за згодою).
Волик Олександр Миколайович- начальник УМНС України в Сумській області (за згодою).
2.У випадках визначених законодавством, і в залежності від виду об’єкта до складу державної приймальної комісії включаються також представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства праці та соціальної політики України, Державного комітету по охороні праці України, Державного комітету України з енергозбереження, Державного комітету ядерного регулювання України, замовника, генерального підрядника, генерального проектувальника (автора проекту), експлуатаційної організації. Для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом автомобільних доріг, комплексів та об’єктів дорожнього сервісу до складу державної приймальної комісії включається представник державної автомобільної інспекції.
3.У кожному випадку прийняття об’єкта в експлуатацію розпорядженням міського голови призначається державна приймальна комісія з урахуванням пунктів 1 і 2 даного рішення та встановлюється конкретний строк роботи цієї комісії.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав