248

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 248 від 03.06.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" січня 2008 р № 248
м. Суми

Про утворення міської координаційної ради з питань організації соціальної роботи із багатодітними сім’ями

З метою створення правових, соціальних та економічних умов для належного існування та розвитку сім’ї, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально та соціально благополучної сім’ї, активізації діяльності органів влади щодо вирішення означених питань, на виконання пункту 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.03.2008 № 157 «Про створення координаційної ради з питань організації соціальної роботи із багатодітними сім’ями», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Утворити та затвердити міську координаційну раду з питань організації соціальної роботи із багатодітними сім’ями у складі згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення про міську координаційну раду з питань організації соціальної роботи із багатодітними сім’ями згідно з додатком 2.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.М. Панченка.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 261) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав