243

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 243 від 03.06.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" січня 2008 р № 243
м. Суми

Про внесення на розгляд міської ради питання надання дозволу на створення будинкового комітету жителів будинку № 24 по вулиці Харківській

З метою забезпечення участі членів територіальної громади міста Суми у вирішенні питань місцевого значення, на підставі заяви ініціативної групи жителів будинку № 24 по вулиці Харківській про створення будинкового комітету, відповідно до статті 140 Конституції України, статей 5 та 14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про органи самоорганізації населення», керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити та внести на розгляд міської ради питання надання дозволу на створення будинкового комітету жителів будинку № 24 по вулиці Харківській. 
  2. Доручити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Козлов М.О.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав