231

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 231 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 231
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію торгівельного комплексу « Універмаг «Київ» з надбудовою приміщень на місці критого дебаркадеру по вул. Кооперативній,1

На підставі клопотання спільного Українсько-Білоруського підприємства «Укртехносинтез» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на реконструкцію торгівельного комплексу « Універмаг «Київ» з надбудовою приміщень на місці критого дебаркадеру по вул. Кооперативній,1, відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл спільному Українсько-Білоруському підприємству «Укртехносинтез» у формі товариства з обмеженою відповідальністю на реконструкцію торгівельного комплексу « Універмаг «Київ» з надбудовою приміщень на місці критого дебаркадеру по вул. Кооперативній,1, за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. . № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради ( Фірст А.М.) договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Спільному Українсько-Білоруському підприємству «Укртехно-синтез» у формі товариства з обмеженою відповідальністю зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав