229

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 229 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 229
м. Суми

Про здійснення перерахунку тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за результатами опалювального періоду 2007 – 2008 року в м. Суми

З метою реалізації прав споживачів у зв’язку з тим, що в період опалювального сезону 2007 – 2008 року фактична середня температура зовнішнього повітря за опалювальний період була вищою від нормативної, керуючись рішенням сесії Сумської міської ради від 12.03.08р. №1314 – МР „Про Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми”, статтею 23 Постанови Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Керівникам підприємств ТОВ „Сумитеплоенерго” (Кравченко С.Г.), Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” (Жовтобрюх М.В.) в зв’язку з закінченням опалювального сезону до 01.06.08р. конкретно по кожному будинку здійснити перерахунок розміру плати для споживачів, що не обладнані засобами обліку теплової енергії згідно з визначеною Методикою. 
  2. Надавачам послуг з теплопостачання різницю в коштах, що визначена в результаті перерахунку врахувати споживачам як залік для наступних платежів за вказані послуги. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Куца Я.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав