227

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 227 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 227
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання „Про завершення будівництва гаражів по вул. Черепіна

У зв’язку з необхідності завершення будівництва об’єктів, що споруджувалися за залучені кошти забудовників, та керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання „Про завершення будівництва гаражів по вул. Черепіна”. З урахуванням передачі витрат по незавершеному будівництву вказаних об’єктів у сумі 28088,11 грн. управлінню капітального будівництва ВАТ „Сумбуд” та врегулювання у встановленому порядку земельних відносин. 
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд міської ради. 
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.05.1998 № 240 „Про будівництво гаражів міськвиконкому по вул. Черепіна” вважати таким, що втратило чинність. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав