220

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 220 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 220
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Державної податкової адміністрації в Сумській області

Розглянувши звернення Державної податкової адміністрації в Сумській області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 143 у будинку № 14/1 по вул. Ковпака, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 143 у будинку № 14/1 по вул. Ковпака від Державної податкової адміністрації в Сумській області. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав