213

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 213 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 213
м. Суми

Про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств

З метою здійснення контролю за складанням та виконанням фінансових планів підприємств комунальної форми власності керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств, згідно з додатком 1.
  2. Підприємствам комунальної форми власності міста:
    • 2.1. забезпечити складання фінансового плану підприємств за формою згідно з додатком 2;
    • 2.2.за погодженням із структурними підрозділами виконавчих органів ради визначених замовником ( Сумською міською радою ) щоквартально до 25 числа наступного місяця за звітнім періодом надавати інформацію про виконання фінансових планів та вжиті заходи по дотриманню фінансової дисципліни, ліквідації збитковості, виконання програми розвитку підприємства управлінню соціально – економічного розвитку та фінансовому управлінню Сумської міської ради.
  3. Структурним підрозділам виконавчих органів ради, визначених замовником (Сумською міською радою) до сфери управління яких належать комунальні підприємства, забезпечити постійний контроль за складанням та виконанням фінансових планів комунальних підприємств.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [46.51 Kb] (cкачувань: 204)Дата публікації: 4-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав