209

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 209 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 209
м. Суми

Про втрату чинності дозволів на розміщення рекламних засобів на території м.Суми

На підставі пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами, керуючись рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”, Законом України “Про рекламу”, пунктом 3 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Вважати такими, що втратили чинність дозволи на розміщення рекламних засобів (згідно з додатком) у зв’язку з невикористанням місць їх розташування безперервно протягом шести місяців, неотриманням дозвільних документів у встановленому законодавством порядку та згідно з заявами відповідних суб’єктів господарювання щодо скасування наданих їм дозволів на розміщення рекламних засобів у м. Суми.
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) у місячний термін після прийняття цього рішення письмово повідомити підприємства, зазначені у додатку, про рішення виконавчого комітету міської ради щодо втрати чинності дозволів на розміщення рекламних засобів, наданих раніше, та здійснити контроль за їх демонтажем.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [98 Kb] (cкачувань: 295) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав