186

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 186 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 186
м. Суми

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради за 2007 рік та 1 квартал 2008 року

Заслухавши інформацію про роботу адміністративної комісії за 2007рік та 1 квартал 2008 року(додається) виконавчий комітет відмічає, що її робота здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства, Кодексу України про адміністративні правопорушення та спрямовується на повне та своєчасне виконання рішень виконавчого комітету та доручень міського голови. Так за 2007 рік проведено – 43 засідання, в 2006 році – 43. За 1 квартал 2008- 11, за аналогічний період минулого року -10. Протягом 2007 року розглянуто 2387справ, в 2006 році -1553. Як результат попереджено в 2007 році 463 фізичних та юридичних осіб в 2006 році -218, за 1 квартал поточного року -117. До бюджету за 2007 рік надійшло 320,2 тис.грн., в 2006 році 308,0 тис .грн., 1 квартал 2008року - 88,5 тис. грн. Але разом з тим, адміністративна практика на підприємствах, установах по забезпеченню належного санітарного стану та благоустрою території міста потребує удосконалення. Так, закріплена рішеннями виконавчого комітету територія міста Суми за підприємствами і організаціями для забезпечення утримання їх в належному стані потребує змін, в зв’язку зі зміною власників та орендарів приміщень і відповідно нерідко протоколи про адміністративні правопорушення подаються не у відповідності до вимог статей Кодексу України про адміністративні правопорушення. Не в повній мірі виконують свої повноваження, посадові особи управління житлової політики комунального господарства та благоустрою, відділу торгівлі та побуту управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, працівники Сумського МВ УМВС України в Сумській області в частині складання протоколів про адміністративні правопорушення. Для поліпшення роботи по посиленню контролю органами місцевого самоврядування, працівниками правоохоронних органів за дотриманням правил благоустрою та належного санітарного стану в місті, правил користування жилими приміщеннями, правил торгівлі та з метою посилення боротьби з адміністративними правопорушеннями, керуючись статтями 213-218, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38, статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Звіт «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради за 2007 рік та І квартал 2008 року» прийняти до відома.
  2. З метою подальшого покращення санітарного стану міста, підвищення відповідальності керівників підприємств, організацій і установ щодо постійного забезпечення належного санітарного стану, Зарічній та Ковпаківський районним в м. Суми адміністраціям (Джура О.М., Грамотін В.І.), внести зміни до рішень виконавчого комітету від 17.09.02 № 584 та від 15.05.03 № 306 « Про закріплення територій за підприємствами та установами міста» і довести до відома всіх керівників підприємств та установ, в частині закріплення за ними конкретної території. Термін до 01.07.08
  3. Роботу управлінь житлової політики, комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Сумської міської ради, підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, СМВ УМВС України в Сумській області щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення по забезпеченню належного санітарного стану в місті вважати такою, яка не в повній мірі відповідає вимогам сьогодення. Начальникам управлінь житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.), Сумського МВ УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) взяти під особистий контроль складання протоколів про адміністративні правопорушення згідно повноважень та своєчасного направлення їх на розгляд адміністративної комісії.
  4. Голові адміністративної комісії та відповідальному секретарю раз у півріччя проводити семінар навчання для працівників, які згідно своїх функціональних обов’язків мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення із залученням фахівців правового управління Сумської міської ради та представників виконавчих служб (за згодою).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [44.7 Kb] (cкачувань: 188)Дата публікації: 31-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав