177

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 177 від 06.05.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2008 р № 177
м. Суми

Про хід підготовки підприємств торгівлі та ринків міста Суми до роботи у весняно – літній період 2008 року

Заслухавши інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради Підкуйка О.О. про підготовку підприємств торгівлі та ринків міста до роботи у весняно - літній період 2008 року, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що більшість підприємств та ринків провели необхідну роботу по ремонту приміщень та благоустрою прилеглих територій і до роботи у весняно - літній період підготовлені. Разом з тим, недоліки з цих питань мають місце і в роздрібній торгівельній мережі і на ринках. З метою створення належних санітарних умов для реалізації продовольчих товарів, недопущення розповсюдження гострих кишкових інфекційних захворювань серед населення міста, керуючись Законом України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06 № 833 „Про затвердження порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, рішенням Сумської міської ради від 28.04.04 № 762-МР „Про правила торгівлі на ринках міста Суми”, підпунктом 2 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Підкуйка О.О. про стан підготовки підприємств торгівлі та ринків до роботи у весняно-літній період 2008 року прийняти до відома.
 2. Роботу управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) по підготовці підприємств торгівлі та ринків м.Суми до роботи у весняно-літній період 2008 року признати недостатньою.
 3. Підготовку до роботи у весняно-літній період 2008 року підприємств торгівлі суб’єктів підприємництва Сімуткіної О.С., ЗАТ „Зарічний продторг”(Матяш Т.В.), ПВКП „Дипломат-центр” (Ліннік І.П.), ринків МП ВТП „ВМ” (Луньов А.В.),ТОВ „Курський” (Серпенінова В.М.), ПП Момотенка О.В. визнати незадовільною.
 4. Керівникам підприємств торгівлі та ринків в визначені терміни забезпечити виконання заходів згідно з додатком, про хід їх виконання інформувати виконавчий комітет щомісячно.
 5. Керівникам ринків:
  • 5.1. Забезпечити ліквідацію стихійної торгівлі на прилеглій до ринку території.
  • 5.2. Посилити контроль за дотриманням суб’єктами підприємництва Правил торгівлі на ринках та санітарного законодавства.
  • 5.3. Забезпечити торгові місця на ринках табличками з реквізитами торгуючих.
  • 5.4. Створити відповідні умови для реалізації товарів побутової хімії та парфумерно-косметичних виробів, які потребують дотримання відповідного температурного режиму.
  • 5.5. Забезпечити належний санітарний стан території ринків та прилеглих до них територій.
 6. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.), забезпечити контроль за виконання заходів по підготовці підприємств торгівлі та ринків до роботи у весняно-літній період.
 7. Управлінню ветеринарної медицини м.Суми (Часник М.Г.) посилити контроль за недопущенням реалізації овочів, фруктів, м’яса та інших харчових продуктів на ринках міста без обстеження лабораторій санветекспертизи.
 8. Міській санепідемстанції (Черняк О.М.) забезпечити нагляд за дотриманням санітарних норм і правил при реалізації продовольчих товарів в магазинах та на ринках міста.
 9. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), організувати обстеження всіх малих архітектурних форм, розташованих на зупинках автотранспорту в м.Суми, на відповідність затвердженим паспортам. В разі незаконного встановлення малих архітектурних форм та торговельного обладнання біля них, надати пропозиції по їх розташуванню.
 10. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Козлов М.О.) відпрацювати організацію щоденного вивезення сміття з урн на зупинках громадського автотранспорту по м.Суми.
 11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [93.5 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав