134

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 134 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 134
м. Суми

Про Єдину комісію попереднього погодження отримання документів дозвільного характеру на провадження господарської діяльності

З метою організації прозорого забезпечення видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності, на виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.11.2007 року № 589 «Про порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні», рішення Сумської міської ради від 28.11.2007 року №971-МР «Про Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області» та Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про Єдину комісію попереднього погодження отримання документів дозвільного характеру на провадження господарської діяльності згідно з додатком 1.
  2. Створити та затвердити склад Єдиної комісії попереднього погодження отримання документів дозвільного характеру на провадження господарської діяльності згідно з додатком 2.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [58 Kb] (cкачувань: 277) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав