152

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 152 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 152
м. Суми

Про внесення пропозиції міській раді щодо розгляду питання про надання у 2008 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми

На виконання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо пільгового забезпечення ветеранів війни скрапленим балонним газом для побутових потреб та статті 51 Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, керуючись пунктом першим частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання щодо надання у 2008 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми готівкою та затвердження Порядку призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою (додається).
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [50 Kb] (cкачувань: 249) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав