139

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 139 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 139
м. Суми

Про конкурс на визначення виробника послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми

З метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Суми, відповідно до статей 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України” від 11.12.2006 р. №407 «Про затвердження Правил з організації збирання, перевезення перероблення та утилізації твердих побутових відходів», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Порядок конкурсного відбору підприємств-виробників з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про конкурсну комісію по відбору підприємств-виробників з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів (додаток 2).
  3. Створити та затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств-виробників з надання комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів (додаток 3).
  4. Управлінню житлової політики, комунального господарств та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) внести пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо оголошення конкурсу на визначення виробника комунальних послуг зі збирання та перевезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми до 10 квітня 2008 року.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [131 Kb] (cкачувань: 398) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав